Ruszyły zapisy na bieg “Tropem Wilczym” w powiecie siemiatyckim!

GRAFIUKA ZAPISY NA BIEG TROPEM WILCZYM 2023

W niedzielę, 5 marca w całej Polsce i po raz szósty w Powiecie Siemiatyckim odbędzie się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – “Tropem Wilczym”, organizowany przez Fundację Wolność i Demokracja. Partnerem lokalnym biegu jest Powiat Siemiatycki i Gmina Perlejewo. Prosimy wpisać sobie datę 5 marca w sportowy kalendarz. Właśnie tego dnia odbędzie się kolejny bieg upamiętniający bohaterstwo Żołnierzy Wyklętych.

GRAFIKA ZAPISY NA BIEG TROPEM WILCZYM

Przygotowaliśmy dla Państwa 180 pakietów startowych – do wyboru bieg pamięci na dystansie 1963 metrów lub bieg główny na 5km (trasa Perlejewo – Granne) oraz marsz (nordic walking) na dystansie 1963 metrów.

Zapraszamy do uczestnictwa w biegu “TROPEM WILCZYM” na terenie Podlasia Nadbużańskiego, w miejscu jednej z największych potyczek (Miodusy Pokrzywne) żołnierzy niezłomnych w powojennej historii Polski.

Do pobrania: ZGŁOSZENIEOŚWIADCZENIE RODZICA – OPIEKUNA PRAWNEGO, REGULAMIN

ZGŁOSZENIA drogą mailową (na adres promocja@siemiatycze.pl) oraz osobiście w biurze zawodów (ul. Leg. Piłsudskiego 3, p. 120, Siemiatycze) do wyczerpania limitu miejsc startowych. Uwaga osoby niepełnoletnie dodatkowo dostarczają oświadczenie rodzica lub innego opiekuna prawnego o zdolności dziecka do udziału w biegu.

PLANOWANY PROGRAM BIEGU 5 marca (niedziela)

godz. 10.30 -12.00 – zapisy i weryfikacja zawodników (miejsce remiza OSP Perlejewo).

godz. 13.00 –start biegu na 5.000m

godz. 13.15-start biegu głównego na 1.963 m

godz. 14.00 –zakończenie biegu


TRASY BIEG

Trasa I (BIEGU I MARSZU): dystans 1963m –Nowe Granne-Granne. Dystans biegu głównego związany jest z rokiem śmierci ostatniego żołnierza wyklętego Józefa Franczaka ps. „Lalek”. Trasa nie posiada atestu PZLA, nawierzchnia asfaltowa.

Trasa II: dystans 5000m. – Perlejewo -Granne. Trasa nie posiada atestu PZLA, nawierzchnia asfaltowa.


DODATKOWE INFORMACJE MOŻNA UZYSKAĆ

POD NUMEREM TEL. (85) 65 66 526