PODSTREFA SIEMIATYCZE ZAPRASZA INWESTORÓW

Powiat Siemiatycki położony jest w północno-wschodniej części Polski, na południu województwa podlaskiego, w środku historycznego Podlasia, na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych łączących południową i północną Polskę (droga krajowa Nr 19 Suwałki – Rzeszów), centrum kraju zaś ze wschodnią granicą państwa. Dzięki malowniczemu położeniu wzdłuż rzeki Bug, dużym kompleksom leśnym, a także czystemu środowisku naturalnemu, Powiat Siemiatycki jest doskonałym miejscem do wypoczynku. Baza noclegowa dopasowana do różnorodnych potrzeb turystów, wypożyczalnie sprzętu, szlaki turystyczne i liczne cykliczne imprezy zapewnią Państwu niezapomniane wspomnienia z pobytu w malowniczej Dolinie Bugu.

Usytuowanie powiatu w pobliżu granicy z Białorusią, stosunkowo niewielka odległość od Warszawy (130 km), Lublina (150 km) i Białegostoku (100km) sprawiają, że Powiat Siemiatycki wiąże swoją przyszłość z rozwojem gospodarczym.

W celu zdynamizowania rozwoju i przyciągnięcia inwestorów na ternie powiatu w miejscowości Czartajew ( gmina Siemiatycze) została utworzona Podstrefa Suwalskiej SSE na działce o powierzchni około 10 ha (z możliwością powiększenia). Teren położony jest przy drodze wojewódzkiej nr 690 i znajduje się w odległości około 2 km od drogi krajowej nr 19 oraz miasta Siemiatycze. Przedmiotowa nieruchomość leży w zasięgu wszystkich sieci uzbrojenia terenu (wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej oraz energetycznej). Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest sieć gazowa, rzadko występująca w tej części kraju. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Siemiatycze teren ten przeznaczony jest pod przemysł, magazyny, usługi, w tym zabudowę biurową oraz park technologiczny.

Licząc na zainteresowanie zapraszamy do współpracy.

 

Powiat Siemiatycki

ul. Legionów Piłsudskiego 3, 17-300 Siemiatycze

tel. 85 65 66 500, fax. 85 65 66 501

 

 

——————————————————————————————————————-

Mapa Podstrefy Siemiatycze

Oferta Inwestycyjna

Mapa z projektem podziału nieruchomości