SPÓŁKA “OERLEMANS FOODS SIEMIATYCZE” POMOŻE SIEMIATYCKIEMU SZPITALOWI!

Zarząd “Oerlemans Foods Siemiatycze” Sp. z o.o. zdecydował o przekazaniu 10.000 zł na rzecz siemiatyckiego szpitala z przeznaczeniem na zakup środków ochrony osobistej dla pracowników (np. płaszczy, gogli, przyłbic, masek) itd. Wsparcie siemiatyckiemu szpitalowi to wyraz solidarności z pracownikami służby zdrowia, którzy są dzisiaj na pierwszej linii walki z epidemią koronawirusa, ale również wspaniały gest solidarności z mieszkańcami powiatu siemiatyckiego. Zabezpieczenie personelu medycznego jest dzisiaj priorytetem, tylko wtedy będzie nas miał kto leczyć.

Tylko wspólne i odpowiedzialne działania pomogą przejść nam przez tą trudną i niemożliwą do przewidzenia w skutkach sytuację.

Mimo trudnej sytuacji w Polsce i na świecie, “Oerlemans Foods Siemiatycze” nadal utrzymuje produkcję, a przypomnijmy iż daje pracę dla ponad 300 osób.

Każde wsparcie finansowe, czy rzeczowe w obecnej sytuacji jest bardzo cenne. Z całego serca Dziękujemy!!! Pamiętajmy, że każde dobro powraca, często ze zdwojoną siłą.