UWAGA POŁOŻNICTWO I GINEKOLOGIA W SIEMIATYCZACH WZNAWIA PRZYJĘCIA PACJENTEK!

Informujemy, iż Oddział Ginekologiczno – Położniczy w siemiatyckim szpitalu, od dziś (sobota, 3 października) od godz. 19.00, wznawia pracę i przyjmuje wszystkie pacjentki, zarówno planowe jak i w trybie nagłym.

Natomiast Poradnie Ginekologiczno-Położnicze w Siemiatyczach i Drohiczynie wznawiają swoją działalność od najbliższego poniedziałku (5 października).  Wszystkie Panie, które mają wskazania medyczne będą przyjmowane na bieżąco.
Komunikat SP ZOZ Siemiatycze:  “W związku z zakończeniem procedur sanitarnych prowadzonych od dnia 29.09.2020 r. w Oddziale Położniczo-Ginekologiczny rooming in w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Siemiatyczach wynikających z faktu przebywania na w/w oddziale szpitala osoby zarażonej wirusem SARS-CoV-2 zawiadamiamy, iż  Oddział Położniczo-Ginekologiczny rooming in wznawia swoją działalność z dniem 3 października 2020r. od godziny 19.00. Natomiast Poradnie ginekologiczno-położnicze w Siemiatyczach i Drohiczynie rozpoczną funkcjonowanie z dniem 5 października 2020 r. Informuję, iż wśród personelu SP ZOZ w Siemiatyczach nie wykryto żadnego przypadku zakażenia kornawirusem COVID-19”.

Dyrektor SPZOZ w Siemiatyczach
Andrzej Szewczuk

Numer kontaktowy Oddział Położniczo – Ginekologiczny SP ZOZ Siemiatycze:
Telefon 85 – 655 – 28 – 40

Gabinet lekarski. wew. 311
Kierownik oddziału wew. 306
Położna oddziałowa wew. 319
Dyżurka pielęgniarek wew. 322