Sergiusz Martyniuk prezes “Pronaru” laureatem specjalnej Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP!

Dzisiaj podczas specjalnej gali w Filharmonii Rzeszowskiej wręczono Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP, to wyróżnienie przyznawane dla przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych firm.


Wyróżnienia przyznawane są w pięciu kategoriach głównych: lider małych i średnich przedsiębiorstw; narodowy sukces; międzynarodowy sukces; odpowiedzialny biznes; firma rodzinna – oraz w dwóch kategoriach specjalnych: badania+rozwój oraz STARTUP_PL.

Nagrodę indywidulaną Prezydenta RP został wyróżniony Sergiusz Martyniuk – twórca potęgi 33-letniego Pronaru Narew, lidera branży ciągników i maszyn rolniczych w Polsce, Europie i na świecie. 

Firma Pronar jest dowodem na to, że nawet na terenach trudnych można zbudować działalność dzięki pomysłowości i innowacji. Wierzę w to, że będzie on się nadal rozwijał – powiedział podczas wręczania nagrody Prezydent RP Andrzej Duda.

Prezesowi Sergiuszowi Martyniukowi, całemu Zarządowi, Wszystkim Pracownikom Pronaru gratulujemy i życzymy dalszego pomyślnego rozwoju spółki, sukcesów i satysfakcji z realizacji kolejnych ambitnych zamierzeń oraz pomyślności w życiu osobistym!

Przypomnijmy iż na początku czerwca tego roku Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził siemiatycki zakład Pronaru, zwiedził zakład i nowo otwarte Centrum Wystawowe, to 10-hektarowy plac przy fabryce, na którym prezentowana jest pełna gama maszyn i komponentów produkowanych przez firmę Pronar.