Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach

Początek stycznia nowego roku przyniósł zmiany w Komendzie Powiatowej Policji w Siemiatyczach. Z dniem 5 stycznia odwołany ze stanowiska Komendanta został inspektor Tomasz Wyszkowski (obejmuje stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wysokiem Mazowieckiem). Jego obowiązki będzie pełnić młodszy inspektor Krzysztof Filipowicz., który wcześniej zajmował stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach.

Uroczystości związane z pożegnaniem odchodzącego komendanta odbyły się w kameralnym gronie z uwagi na obostrzenia sanitarne. Przełożonego siemiatyckich policjantów pożegnała kadra kierownicza, bardzo serdecznie dziękując za współpracę i za zaangażowanie w pełnioną przez ponad 6 lat służbę w siemiatyckiej komendzie, przekazując jednocześnie życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz realizacji planów i zamierzeń w nowej jednostce.

Po uroczystym pożegnaniu się ze sztandarem jednostki inspektor Tomasz Wyszkowski zwrócił się do zebranych gości, dziękując wszystkim za współpracę. Wyrazy uznania za służbę na rzecz bezpieczeństwa publicznego i podziękowania przekazał komendantowi insp. inspektor Jacek Kumpiałowski I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Białymstoku.

Dziękuję za 6 lat współpracy ze wspaniałą kadrą siemiatyckiej komendy. Panie i Panowie to był prawdziwy zaszczyt pracować z profesjonalistami – mówił inspektor Tomasz Wyszkowski, żegnając się z kadrą siemiatyckiej jednostki.

Starosta Siemiatycki Marek Bobel w imieniu władz samorządowych podziękował za codzienną, rzetelną służbę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Powiatu Siemiatyckiego. Równocześnie starosta skierował gratulacje do młodszego inspektora Krzysztofa Filipowicza p.o. obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Siemiatyczach.

Młodszy inspektor Krzysztof Filipowicz dziękując za życzenia zapewnił, że dołoży wszelkich starań, by utrzymać wysoki poziom pracy siemiatyckich policjantów i bezpieczeństwa na terenie powiatu siemiatyckiego.